Vílie poslanie

Autor: Lenka Kubatková | 14.10.2012 o 20:26 | (upravené 14.10.2012 o 20:57) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  71x

V lese Lásky sedeli na koberci posiatom farebnými listami dve Víly a opierali sa chrbtami o stromy, jedna o strom Porozumenia a druhá, sediac oproti, o strom Zdieľania. Sedeli v tichu a očami sa usmievali do duší. Stromy svojimi nahnutými konármi tvorili okolo nich svätyňu, ktorá menila hmotu v silnú vibračnú energiu.

 

Čas sa zastavil.

Nikdy žiaden neexistoval.

Jin cítila príjemné chvenie kdesi pod pokožkou vplyvom Jangovej prítomnosti, hoci sa jej ani nedotkol. Pohládzala mu za to jeho srdce plné lásky. Víly boli také nádherné, že svojim svetlom dokonale splývali s lúčmi slnka, ktoré pomedzi konáre a lístie tvorilo anjelské záclony.

„Milujem Ťa," povedala Jin bez toho, aby čo i len otvorila ústa.

Jang sa usmial.

„Milujem Ťa," vyslovil. „Nedokážem to vyjadriť slovami."

„Nevyjadruj to slovami. Slová sú zbytočné v komunikácii medzi energiami. Víly ich vytvorili, keď sa zabudli vnímať a cítiť. Zatvor oči..."

Jang zatvoril oči.

„Cítiš ma?" spýtala sa Jin.

„Vnímam Ťa. Ide z Teba akési teplo..." Otvoril oči. „Môžeme takto komunikovať a nebáť sa, že by sme nevyjadrili všetko, čo treba?"

Jin odpovedala pomalým žmurknutím.

„Vieš... Víly sa niekedy nerozprávali. Podstatné je len milovať iné Víly, dávať im radosť, tešiť ich a pomáhať im. Ostatné je nepodstatné. Ostatné je ilúzia."

„Bojím sa toho, že sa to nenaučím. Bojím sa, že ostanem sám."

„Nikdy neostaneš sám. Víly sa odčlenili od ostatných Víl a od Zdroja. Ale samota je rovnaká ilúzia ako očakávanie, že druhí nás naplnia láskou. Lásku iných Víl cítiš jedine cez seba. Prijmi sa. Miluj sa. Nie si závislá od uznania inými, Víla moja. Opakuj si: Milujem sa, Milujem sa, Milujem sa. Mám v sebe toľko lásky, že mojím poslaním je rozdávať ju. A ostatné Víly Ti budú dávať z tej svojej. Bez toho, že by za to niečo čakali, pretože sú naplnené. Vílie správanie je buď plné lásky alebo volaním po láske. Choď a rozdávaj. Rozdávaj a nikdy Ti nebude chýbať. Teraz choď a miluj..."

„Budeš mi chýbať, Víla." povedal Jang.

„Som stále s Tebou." odvetila Jin.

Vstal. Objatím si vymenili energie a daroval jej nežný bozk na čelo. Ona mu bozk opätovala s požehnaním.

„Zvládneš to, si úžasná Víla, Jang." usmiala sa a Jang odkráčal zo svätyne plniť si svoje poslanie. Verila, že to dokáže. Verila, že jeho otvorené srdce sa naplní až po okraj a potom pocíti tú božskú radosť z rozdávania iným. Verila, že rozdá všetko nerozdateľné a príde s kvetmi na hlave za Jin pripravený vedome splynúť v Jedno cez dokonalé nesebecké energie dvoch pohlaví. Videla a cítila ako sa spolu milujú odovzdávajúc si a prijímajúc živé svetlo.

„Príď, keď budeš chcieť odovzdávať, drahý Jang a dostane sa Ti mnohonásobne viac."

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako mení transplantácia srdca vnímanie okolitého sveta

Transplantácia orgánov sa ukazuje ako otázka niekoľkých rokov. Vhodné srdce pre Jana Škrlanta sa však našlo už po šiestich týždňoch.

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

SVET

Macron našiel spojencov na európsku revolúciu aj na Slovensku

Pri plánoch sa nemôže úplne spoľahnúť na podporu Nemecka.


Už ste čítali?